Blog Mušla

Aktuálne informácie a novinky

Predstavujeme Vám novú značku MUŠLA Home

Predstavujeme Vám novú značku MUŠLA Home

Zmena je život a my v MUŠLI sme sa po dlhom váhaní rozhodli, že rozšírime svoje pôsobenie aj v segmente pre domácnosti.

Boli sme pri tom!

Boli sme pri tom!

Uznávaný slovenský DJ a producent Hajtkovič vydal nový singel s názvom Cítim sa a MUŠLA bola pri tom.

Dizajnové stoličky v modernej kuchyni

Dizajnové stoličky v modernej kuchyni

Predstavte si, že ste si vysnívali nový domov, či už v podobe pekného bytu alebo rodinného domu. Keď už postupne všetko zariadíte a splníte si sen, aj o modernej novej kuchyni, už stačí vybrať iba dizajnové a pohodlné stoličky do kuchyne za veľký stôl, kde sa bude stretávať celá rodina.

Pohodlné sedenie do kancelárie

Pohodlné sedenie do kancelárie

Zariaďujete kanceláriu a hľadáte optimálne sedenie pre vašich zákazníkov? Máme pre Vás riešenie v pohode našich kresliel Mušla.

Sedačka Chesterfield na mieru

Sedačka Chesterfield na mieru

Chesterfield sedačky aktuálne u nás vo výrobe pre našeho VIP klienta.

Kreslá Mušla v lákavých farbách aj pre deti

Kreslá Mušla v lákavých farbách aj pre deti

Pripravili sme špeciálnu kolekciu farebných poťahových látok pre kreslá Mušla, ktoré môžete využiť napríklad pri zariaďovaní detského ihriska, kaviarni či čajovní určené pre rodiny s malými deťmi.

Mušla a naša kovovýroba

Mušla a naša kovovýroba

Naša spoločnost sa stále víac zaoberá zakázkovou kovovýrobou. Vyrábáme stolové podnože a rôzne regále, konštrukcie podľa želania zákazníka.

Medzinárodný veľtrh Meble Polska

Medzinárodný veľtrh Meble Polska

Medzinárodný veľtrh Meble Polska, ktorý sa každý rok koná v meste Poznaň. Ide o najväčšie obchodné stretnutie nábytkárskeho priemyslu kde vystavuje približne 200 výrobov  nábytku predovšetkým z Poľska. Veľtrh sme tiež navštívili nielen nájsť novinky a inšpirovať sa, ale aj nadviazať nové kontakty a spolupráce.

Medzinárodná výstava Imm cologne 2020

Medzinárodná výstava Imm cologne 2020

V dňoch 13.-19.1.2020 sme sa zúčasnili medzinárodnej výstavy v Kolíne, aby sme Vám priniesli novinky a trendy v dizajne nábytku. Imm cologne predstavil všetko dizajnové kúsky týkajúce sa nábytku interiérov a exteriérov. Vystavovatelia predviedli, že trendom sú stále kovové doplnky ....

Boli sme na výstave Danubius Gastro 2020

Boli sme na výstave Danubius Gastro 2020

Všetky možné chute a vône sa na pár dní koncentrujú v Inchebe. Medzinárodný veľtrh gastronómie je to „pravé orechové“ pre milovníkov dobrého jedla, kávy, vína i drinkov. Nesmieme však zabudnúť ani na ucelenú ponuku pre HO-RE-CA segment, od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok až po obalové materiály a reklamu.